Дейтінгова агенція
номер 1 в Україні.
STAR MARRIAGE
Готові задовольнити будь який Ваш запит.
Замовити дзвінок.
Менеджер зв'яжеться з Вами продовж години.
Натиснувши кнопку Ви погоджуетесь з нашою політикою конфідеційності.

Онлайн знайомства з іноземцями
Ми маємо наш особливий підхід до організації спілкуваня онлайн. В нашому варіанті Ви отримуєте постійну підтримку протягом всего спылкування, ніяких сайтів з довгим очікуванням. Тільки живе спілкування в скайпі в присутності нашого перекладача, який буде допомагати Вам швидше налаштувати коннект.
Працюємо 3 2008 року, 15 років досвіду.
Наш досвід допомагає нам бути максимально ефективними та задовольняти всі Ваші потреби в найкоротні строки. Всі Ваші запити та бажання будуть враховані у видачі фінального результату.
Вигідна співпраця з партнерами, перекладачами та операторами чату
Наша модель роботи комфортна для кожного нашого партнера, та фрілансера який співпрацює з нами. Гнучкі умови та щоденні виплати роблять співпрацю комфортною та ефективною для кожного.
Наші пропозиції
Необхідні документи
Ми за честність та прозорість партнерских відносин та сервісу який ми надаємо, тому Ви маєте бути готові надати правдиву інформацію.
Для клієнток компаніїї.
паспорт або водійске посвідчення.
індивідуально і конфедеційно
Для партнерів.
Підписання контракту.
По запиту партнерів, якщо буде потрібно
Оператори чату, адмінстратори
паспорт або водійске посвідчення.
Обов'язково для початку співпраці.
Філософія нашої компанії це успіх кожного з Вас. Тому, що тільки разом ми сила. Не важливо як Ви співпрацюєте з нами, як партнер, оператор чату, перекладач, майбутня наречена. Ми цінимо кожну з Вас і будемо готові задовольнити кожний запит за для досягнення загальної мети.
-Якщо Ви майбутня нарена, то наша ціль досягти Вашого одруження протягом кількох місяців з моменту подання анкети.
-Якщо Ви співробітник, оператор чату, перекладач, то ми надамо Вам можливість достойного заробітку від 1000 долларів на місяць.
-Якщо Ви партнер, то ми створемо всі умови для того, щоб Ви також могли досягти своїх цілей разом з нами.
Відгуки партнерів та клієнтів
 • Александр Перов
  Партнер з Києва
  Співпрацюю з компанією star-marriage.com вже майже 5 років, жодного разу не було бажання припинити співпрацю, дружні та привітні і завжди йдут на зустріч у вирішенні будь яких питань. Бажаю процвітання та успіхів, а також нових хороших партнерів.
 • Дмитро Ткаченко
  Партнер з Миколаєва
  Коли я починав свій бізнес, то в мене не було взагалі ніякого досвіду, і я реально не знав з чого починати, як вести бізнес, як правильно підбирати клієнтів. Які важливі фактори, на які слід звертати увагу у першу чергу. Мене всьому навчили і тепер я маю стабільний бізнес і гарне партнерство.
 • Анна Гербер
  Клієнтка
  Дуже довго вагалася в яку компанію звернутися, щоб знайти свого партнера для життя та одруження. Взагалі не вірила в те, що це можливо, бо якось не звично визнавати те що, знайомство у сучасному світі це не легка задача, точніше понайомитися з ким небуть можливо завжди, а ось підібрати для себе правильного партнера, це вже задача складна. Але для компанії star-marriage.com це виявилось дуже просто. Вони знайшли мені чоловіка майже за рік. Взагалом в мене від них було 5 побачень і один з них був мій теперішній чоловік. Дякую Вам.
Наші контакти
Телефон: +380634106184
E-mail: star1marriage@gmail.com

Графік роботи: щоденно з 10:00-19:00
Made on
Tilda